Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akú čítačku pam. kariet do 500 Sk

Chcem si kúpiť čítačku pam. kariet, mala by byť externá, čím viac formátov podporuje, tým lepšie. Akej značke by som sa mal vyhnúť? Zatiaľ som pozeral tuto: Apacer 14in1 MEGA-STENO, USB2.0 Za tipy vopred vďaka.

Já jsem koupil (v Praze) za 350,- Kč čtečku Hama 19 in 1 USB 2.0 card reader. Určitě bude v nabídce i v SR. Provoz je bezproblémový, podporuje snad všechny karty co se mohou vyskytnout. Z karet Memory Stick PRO (256 a 512 MB) je rychlost tak 6000 - 9000 kB/s. Cena v Sk by moha být zhruba okolo 500,-.