Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navigace

Poradte prosím jaký soft je vhodný do navigace do notebooku? GPS receiver Kouwell - píšou že lze použít většinu softwarových map. Alespoň tip...nebo jestli to někdo už neprovozuje...
Dík

Jestli je to neco na zpusob Kouwell KW-9281 usb, tak ten jsem jednu dobu s notebookem zkousel - bez problemu napr. s Route 66 Europe 2005, InfoMapa 12, atd... takze asi funguje se vsim, co podporuje ma rezim NMEA. Po pouziti driveru (urcenych puvodne pro neco jineho) funguje i s pda s usb-hostem.

btw na notebooku je taky docela efektni napojit to na Google Earth (je na to jedno makro). Pak vidis jakoby z letadla, jak jedes krajinou....