Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toshiba satellite L30 sound driver

Dobrý den,
dostal se mi do rukou výše zmíněný noťas, po instalaci Win XP Profesional SP2 a instalaci ovladačů ze stránek výrobce je situace následující... vše proběhlo OK krom ovladačů pro zvukovku. Po instalaci se na liště vpravo dole objevila červená ikona reproduktoru, jakože v pořádku, ale... "stroj" nevydává žádné zvuky a v ovládacích panelech - zvuky a zvuková zařízení mi tvrdí že "zvukové zařízení neexistuje". Věděl by někdo prosím jak na to?
Díky.

Tak můžete označit za vyřešeno. Nakonec pomohl postup od nonot. Jen pro doplnění... bylo nejdříve potřeba odinstalit generické ovladače win pro LAN. A omlouvám se že až teď, ale dřív na to nebyl čas.

P.S. Díky všem za rady a hlavně nononot.