Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windwos 7 GPU

Ahoj nedávno jsem si sem dal radu o pomoc protože jsem nainstaloval windows 7 a přes noc když jsem ráno zapnul pc tak jsem měl artefakty. Ale v nouzovém režimu mi běžela bez problémů. No nic tak jsem opět přeinstaloval windows 7 a zase ta grafika fungovala bez problémů. Opět jsem vypnul pc a ráno se zapl a opět tam byly artefakty. Já už nevím co s tím. Když jsem tam měl předtím windows xp tak to bylo bezproblémů.Prosím poradte co s tím.

tak si tam asi blbe ovladace nainstaloval rucne (blbe instalacne CD - nejake OEM recovery?)
Alebo je vadna ta grafika. Mozes skusit stiahnut si spravne ovladace na webe vyrobcu grafiky alebo notebooku ak to je notebook, a pre spravny Windows (neni to jedno, ani 32bit/64bit neni jedno), a nainstalovat rucne potom ako v nudzaku VGA ovladac odinstalujes.
Najlepsie urobis ked tam das nazad WinXP. Ono to nemusi byt jedno :)