Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Diskem

Ahoj, mam takovej zvlastni problem.

Mam Disk je 80GB. Strcil sem ho kamaradovy do kompu a mu to ukazalo jako ze neni naformatovanej. A v Partition Magicu se ukazoval jako 38 GB ale s vyuzityma 76GB. Je spravne najumprovanej, i kabely sou funkcni. Disk manger pod win ukazuje kapacitu 38GB. Diagnostika ukazuje 38GB.

Dalsi zvlastnosti je ze ma presne na desetinu stejne jako jeho Hlavni disk.

A k pridavku.Neni to poprve co se to stalo. Uz sem sem driv uverejnoval dotaz na stejny problem ale s daleko vetsim diskem. Kdy se mi z 400GB stalo tech zmineny skoro 40GB.

Pokud by mel pro me nebo i pro nej nekdo nejakou radu byl bych mu neskonale vdecen.

Tak linky sem skoukl. A je to zbytecne cist cele. Mame oba novejsi komputery okolo 2GB. Ja mam myslim KT600 chipset a on je na tom myslim podobne mozna lepe. Ma desku urcite novejsi.

Ja mam na desce pripojeny 20GB SATA disk a jede v pohode.On ma myslim 40GB a 20GB disky.
V biosu to detekuje 40GB take. V disk manazeru pod administraci take 40GB.

Jedina vec ktera po tom zasahu nasvedcovala o tom ze ten disk byl 80GB byl PARTITION MAGIC ktery mi ukazal
?H:? Max velikost: 40GB USed Space: 78GB
nebo tak nejak podobne.Samozrejme veci jako Jumpery kabely...A tak jsem uz zkousel. Detekce v programku od Vyrobce skoncila failed. A webova S.M.A.R.T. aplikace nahlasila 40GB