Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úplné HW vypnutí USB zařízení na W7 - návod

Na W7 a Vista mě vadilo, že po Bezpečném odebrání USB flash disku nedošlo k odpojení napájení, jako tomu bylo dříve na W2k i XP. Nakonec jsem našel postup, jak toho dosáhnout. Postup je tu2401954.
Do registru stačí přidat

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\usbhub\HubG]
"DisableOnSoftRemove"=dword:00000001

Ahoj,
rád bych využil popsaný návod, šlo by prosím doplnit o pro laika pochopitelý návod, jak udělat změnu v registrech ? Návody, které jsem vygooglil vyžadují zkušenosti. Potřeboval bych jednoduchý popis postupu pro win 7-64. Díky.