Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s instalací windows XP professional SP3

Zdravím. Pořídil jsem si použítý PC a mám problém s instalací Windows XP. Když zapnu PC, tak se mi vlevo nahoře zobrazí Non-System disk or disk error replace and strike any key when ready. Vůbec si s tím nevím rady, DVD romka se po chvíli roztočí na celkem vyskové otáčky ale vůbec to nereaguje ani na stisknutí libovolné klávesi a do BIOSU se dostanu pouze kombinací kláves ctrl+alt+del a ikdyž jsem vybral že chci bootovat z CD-ROM, tak pořád dojdu pouze k obrazovce, na které je napsáno Non-System.....(viz. výše). Budu rád za každou radu.

V sekcii clanky je aj clanok instalace XP krok za krokem. Ak mas bootovatelne CD tak ti to podla toho clanku bude fungovat. Ked nefunguje tak nemas bootovatlne CD alebo vadnu mechaniku (alebo blbo pripojenu (napr. ak je PATA mas blbo master slave prepojku apod) alebo deaktivovanu v BIOSe)