Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restartovani PC

Dobry den, asi pred 2. mesici se mi sam od sebe zacal restartovat notebook. Nejdrive obcas a ted to dela velice casto. Myslel jsem ze je to nejaky vir ale kdyz jsem naformatomal disk tak se problem opakuje a to jeste casteji. Nyni se restartuje hned po zapnuti. Nema nekdo s podobnym pripaden zkusenost?
Diky
Pavel

Tohle na dálku neopravíme. Tipuju to sice na RAMku, ale v rectu může být cokoliv. Jestli tam máš dedikovaný paměťový modul (pod klapátkem zespodu), zkus jej vytáhnout. Taky můžeš mít urvaný chladicí pasiv CPU (netřískul's s tím někde?). Disk náhodou nevyluzuje děsivé zvuky?