Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém net framework 3.5

Dobrý den.
Mám win 7 ultimate 64bit
Mam 2 programy které potřebují net framework 3.5, ale nejde mi nainstalovat.
Když stáhnu celej (197mb) tak se to extrahuje a potom se to nacítá, ale ve tři čtvrtě se to zasekne a napise to cosi, že musim mit zaplý zapnout nebo vypnout funkce systému windows.
Vím kde jsou, ale nevim co mam udělat aby to šlo.
Díky za rady.
P.S. net framework 4 mi jde

Skusil si ten instalator spustit pomocou pravy klik - spustit ako spravca?
Ked uz tahas tak tahaj framework 3.5 SP1, a uisti sa ze to je verzia pre tvoje Win (t.j. aj pre 64bit Win7, musi to tam byt napisane tam odkial to tahas). Tahaj to vyhradne z www.microsoft.com, an inom webe moze byt nezmysel (uvedena u toho nespravna verzia wind apod).
Ak mas nejaky antivir apod tak skusit ho pred instalaciou deaktivovat.