Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika problem - ATI Radeon 9200

Dobry den,

mám velký problém s grafickou kartou ATI RADEON 9200 128mb. Kdyz se dostanu do karty vzhled a chci nastavit obnovovaci frekvenci na vic nez 60hz tak pc se zrestartuje, dela to u skoro vseho co se tyce karty - kdyz chci spustit hru, upravit nastaveni atd. Po restartu to vyhodi chybu necekane chyby.

Po instalaci driveru je to na zpusob synchronizace dvou obrazovek, a kdyz chci prepnout na vychozi monitor opet restart.

Nevim co mam delat, zkousel jsem reinstalaci ovladacu, odinstalovani graf.karty a nasledne instalace a nic.

Pokud by mel nekdo nejake reseni, nebo se mu objevil stejny problem, budu rad kdyz me pomuze to vyresit.

Dekuji
:-(

Od kdy to zlobí? Dělalo se s kompem něco před těmito problémy? Je ta karta v PC od začátku, nebo je to upgrade? Jaké jsou drivery?
Jestli máš možnost zkusit v jiném PC, tak ji vyzkoušej.Zkus spustit Windows v nouzovém režimu a podívej se, co je ve správci systému u grafické karty- zkus odebrat grafiku a po retartu nainstalovat znova s osvědčenými drivery.
Mám doma v šuplíku přebytečnou ATI 9600 XT -nemáš zájem? S novým chladičem je za 1200 kč.

BTW, ve vlastnostech karty jsou zobrazeny jaké možné obnovovací frekvence
adaptéru ? Nemáš nainstalovanou nějakou Tweak utility ? Předpokládám,
že jsi v DirectX nezvolil natvrdo obnovovací frekvenci, mohla to však
udělat nějaká hra. Zkus Omega drivers, když to nezabere, tak Start - Spustit
napiš dxdiag, pak Enter, klikni na poslední kartu vpravo - Další nápověda -
Přepsat a vepiš frekvenci, kterou určitě zvládne tvůj monitor.