Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si dát překladač do češtiny na lištu ve Firefoxu

Dříve jsem měl na liště v Mozille Firefox překladač (mám za to, že od Google) - česky - po přeinstalaci jsem to ztratil a nemohu přijít na to, jak ho tam mám dát zpět...Prostě až budu mít text v němčině nebo angličtině, tak klepnu na lištu "česky", tak aby se mi to hned přeložilo. Vím, že pro někoho to bude prkotina, ale nemohu na to přijít...Díky

Změna předmětu, původně: Jak si dát překladač do češtiny na lištu (host)

Já to mám následujícím způsobem v prohlížeči klikneš vpravo nahoře na Otevře nabídku a následně na Doplňky a pak dáš Získání doplňků a nahoře vpravo napíšeš do vyhledávacího políčka Translator a potvrdíš vyhledávání a poté ti vyjede nabídka jestliže si vybereš tak potvrdíš tuto polžku která se nainstaluje a po restartu Firefoxu bude překladač aktivní já mám nainstalovaný překladač co ma ikonu červeného T.Takže není potřeba žádny skript a ani nějaká otravná lišta.Tak snad to pomůže.