Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv v PC

zdravím měl bych takový problém potřeboval bych poradit chtěl bych Tv do PC nějaký prográmek bo tak něco ale aby to jelo jelikož jsem si koupil Sencor usb DVB-T+FM radio je k tomu antena a fleška aletady u nás nemám signál na TV pouze na rádia ale tak děkuji za odpovědi.

To je debata jak s malým děckem. Nemůžeš srovnávat signál na dvou rozdílných místech. Někde prostě je a někde není nebo je slabší, co je na tom nejasného? Pořiď si pořádnou venkovní anténu (případně s předzesilovačem) a ne nějaký dodávaný 30 cm proutek dodávaný k tuneru.

Ak mas nejaky pouzitelny internet tak si mozes ist este na stranky tvojej oblubenej televizie, napr. nova.cz alebo co :) a tam zvykne byt aj zive vysielanie cez internet. Ale vysiela sa len vlastna tvorba, filmy apod davat cez internet z pravnych dovodov nemozu.