Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasitost ve Windows

Dobrý večer,
delší dobu mám problém s tím, že po nastavení hlasitosti třeba na polovinu (u hodin) a vypnutí a následném zapnutí, je tato hlasitost opět na MAX a ruší to doma. Je možné nějak PC, či Win donutit, aby ta hlasitost zůstala přesně tam, kde byla při vypínání počítače?
Nejlépe bez dalšího softu, pokud je někomu známa tato vlastnost a dá se řešit.
Ale jindy se stává, že je hlasitost zase třeba jen na polovinu a jindy zase na MAX. Nedávno jsem přeinstalovával a nevím jest-li se to dělo ihned po instalaci, ale dělá mě to stále.
Děkuji pěkně

Mám Windows XP SP2, SP3 nechci, deska je Intel DG41TZY

http://www.alza.cz/zakladni-deska-intel-dg41ty-tri nity-valley-d106853.htm

Windows si pamata posledne nastavenu hlasitost. Ak sa ti to meni tak uz tam nejaky dalsi program mas ktory to meni. Jaky to musis vediet ty. Napr. skype a mas ho blbo nastaveny alebo nejake ine podobne veci ktore sa montuju do hlasitosti, napr. nejaky prehravac videi a ten mas nastaveny blbo (niekedy to WMP prehadzoval apod). P.S. alebo napr. winamp...

Děkuji
To mě nenapadlo.
Mám: Skype, KMPlaxer
Nic jiného nepoužívám, nepoužívám WMP
Ale instalovalo se tady zkušebně Nero7, Nero8 s nějakým přehrávačem a nějaké videoeditory, ale ty až posledně.
Zkusím to znovu přeinstalovat, restartovat, zkoušet a přidávat postupně různý soft.
Děkuji za odpověď