Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer a dynamická stránka

Zdravím.
Mám udělané dynamické stránky.
Těmto stránkám jsou předávány mezi sebou POST data.
Někdy je ovšem příhodné vrátit se z jedné stránky na stránku předchozí pomocí šipky Zpět.
Samozřejmě to není žádný problém pro jakékoliv prohlížeče MIMO IE u mě doma.
Namísto toho, aby se mi zobrazila předchozí stránka na mě vybafne IE tuto hlášku:
Upozornění: Platnost stránky vypršela. Požadovaná stránka byla vytvořena pomocí informací, které jste odeslali ve formuláři. Tato stránka již není k dispozici. Z bezpečnostních důvodů neodesílá aplikace Internet Explorer informace automaticky znovu.

Chcete-li informace znovu odeslat a zobrazit tuto webovou stránku, klepněte na tlačítko Aktualizovat.

Toto mě hrozným způsobem vadí a chci tomu přijít na kloub protože:
a) Tento problém nastává jenom u IE
b) Tento problém nastává jenom pokud stránky umístím na server, na locale se nevyskytuje ani u IE !
c) Na dalším PC doma se problém nevyskytuje ani při prohlížení stránek umístěných na serveru.

Máte - li tušení které nastavení v IE je odpovědné za popsané chování řekněte to. Díky!

Ne ne. V mém případě určitě ne. Dokonce si nemohu dovolit klepnout ani na aktualizovat z důvodů, které tady není třeba rozepisovat. Klepnutí znovu na tlacitko Zpět nepomáhá - to jsem už zkoušel.

Jedná se mi o určení toho, že když mi to na jiných PC funguje proč to doma dělá potíže.
Nějaký user může mít stejné nastavení jako já a chci vědět čím to je, abych mohl varovat.