Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Protect Tools spolupracuje jen s IE - Chci Maxton nebo Operu

Zdravím,

když už jsem to nakousl v článku o nové opeře, tak se to s vaší pomocí pokusím vyřešit. Googloval jsem jak debil, ale krom toho, že HP PT přestalo fungovat někomu na mozile od verze 3, tak jsem nenašel jediný info, které by aspoň maličko nakoplo.

Princip fungování je ten, že v HP Protet Tools si umí najít přihlašovací okna, případně dá na výběr (viz pic 1 a 2) a do zvolených oken se napíšou údaje k přihlášení, které se povtrdí otiskem a při příštím použítí už stačí přejet prstem po čtečce a údaje se vyplní.

[http://img824.imageshack.us/img824/431/hplogin.png   ][http://img684.imageshack.us/img684/4628/ielogin2.p   ng]

Jenže Maxthon a Opera se chytaj jen částečně (viz další pics). Chrome je úplně v pasti.

[http://img32.imageshack.us/img32/5567/maxlogin.png   ]

Maxthon zachytává úplně blbá pole a nabídku pro správná už nemá
[http://img528.imageshack.us/img528/4676/oplogin.pn   g]

U opery na alfe sice šlo vybrat správná pole pro login, ovšem např. na FB už se nechytnul vůbec a vyhodil "Toto není přihlašovací okno".

Netuší někdo jak to vyřešit? IE8 mě už deptá (IE9 mi zas boural celý PC, kolize flashe s drivery GK), a dle mého testování mi jako nejlepší vyšel Maxthon, operu bych taky snesl.

Vše se odehrává na HP Probook 4520s W 7 Professional SP1
Děkuji za rady!

pochybuju, já teda používám dvojku, nicméně to co vymyslí na dvojce, dají do trojky (takže si nevybereš). hlavní windowstation chrání svý child a ještě se mi nepodařilo nějakým způsobem do něj našít, proto mu taky říkám mimo jiné uzurpátor. m má velmi dobrého správce hesel a vyplňovač stránek- vyzkoušej, budeš muset použít interní řešení, externí nefunguje (keepass do trident okna nenapíše ani řádku, pouze drag in drop) tu čtečku prstu rovnou vzdej:)) .

nepotěšils mě :-( Tak nějak jsem doufal, že ty s maxthonem umíš zázraky a tohle by se nějak podařilo vyřešit. Na čtečku jsem si za ty roky kurevsky zvykl a to je právě důvod, proč valím na IE. Na jinou fičuru na hesla bych si těžko zvykal, ale zkusím to omrknout. Pak zkusím nainstalovat ten IE9 a vyřešit ty kolize nějak jinak než odinstalací, protože devítka byla podstatně svižnější. Díky za reakci :)

jsem jen obyčejný uživatel systému. tenhle program systém využívá maximálně. nepřistoupíš do něj běžně. padavka radši spadne, nikdy nepustí. své winstation si chrání.

můžeš zkusit toho, co má v podpisu

XP SP3/VISTA SP2/WINDOWS7 IE8 MAXTHON 2.5 PROXOMITRON

budeš mu to muset vysvětlit jako výzvu pro něj. je to architekt prohlížeče, umí.

umím zázraky se systémem, protože používám tohle.:))