Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde otevřít nové okno Internet Exploreru

Poradte mi lidi. Ked si chcem otvoriť nové okno exploreru tak sa mi to nedá a neviem prisť na to čo som postláčal. Poradte mi čo mám postláčať, aby to opäť fungovalo.

Ďakujem

[mod]změna nadpisu dotazu - původně "EXPLORER" (host)[/mod]

Taky to někdy způsobují různé lišty (např. Google toolbar) a podobná "vylepšení" prohlížeče (např. Avant browser) díky funkci blokování popup oken. Ale samozřejmě v první řadě zkontrolovat na PC na spyware pomocí např. Spybotu atd.