Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kabel VGA - SCART

napadlo mě začít využívat NTB na přehrávání filmů na TV, tj pres kabel VGA-SCART,chtěl bych se zeptat zda a jaké s tím máte zkušenosti, nejde o 100Kč za kabel,ale o to,že jsem se díval na schéma zapojení,že bych si ho zkusil udělat sám,ale našel jsem 2různé schéma a teď si říkám,abych nekoupil kabel,kterej bude jinej.... dokážete poradit? předem děkuji.

http://www.hifi-regler.de/pictures/scart/scart-vga .gif

http://img149.imageshack.us/img149/7605/cablewirin g.gif

dvě zapojení jsou možné je jich více? a jak vybrat správný kabel .... ???

Dobrý den, právě dnes, 13.7.13 jsem se rozhodl propojit PC do TV přes konektory VGA a do vyrobeného kabelu chci dostat i audio proto hledám konkrétní schéma VGA kabelu s minimálním počtem vodičů abych z PC dostal signál do TV ( konektor VGA ), našel jsem kon. scart ale ten už mám obsazený ( na TV ), prosím o nějaký odkaz na .jpg nebo něco!. Za ochotu děkuji Sedlák ( kaldesnavi@seznam.cz )