Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém při spouštění windows

Dobrý den , mám problém při spoštění systemu windows. Automaticky mě to hodí do opravy spoštení systemu.Po dokončení opravy dám dokončit a notebook se sám restartuje.Po znovu spuštění se proces opakuje.Oprava zjistila hlavní příčinu : Zavadecí modul operačního systemu nelze najit pomocí správce spouštění.Opravené akce by mely být : Oprava souboru a oprava uložiště konfiguračních dat spouštění s chybovym výsledkem.Prosím o pomoc. Předem děkuji

PC nenalezl fungujici operacni system a proto ty restarty
Otazky
1)mas zalohovana data ?
2)jak zalohujes data ?
3)mas instalacni medium Windows ?
4)uz jsi nekdy instaloval/a Windows ?
5)mas nejakeho znameho kdo rozumi pocitacum (babicka, kamarad, pritel/kyne) ?