Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načítáním některých www stránek

Nedari se mi dostat na nektere stranky.Po kliknuti mi v dolnim panelu pri nacitani vyskakuje neco jako-JAVASCRIPT: do postback("odkaz 2').Stranka se po te nenacte.Pomuze mi nekdo odstranit tenhle problem,nebo poradi jak bych mel postupovat?..-jsem laik-diky

[mod]upraven titulek dotazu - původně "nacitani stranky" (host)[/mod]

V jiném prohlížeči (IE) taky nejdou? Zkoušel jsi tu stránku zobrazit s vypnutým firewallem? Ty stránky ti nešly zobrazit nikdy nebo až od určité doby? Možná je chyba v té stránce, pokud je prasácky napsaná - možná vyžaduje javascript a ty jej máš vypnutý nebo podobně. Napiš sem adresu alespoň jedné té stránky, která nejde.

Predpokladám, že firewall vyhodil niektoré skripty, čím spôsobil nefunkčnosť stránky. Ak je to tým, tak blokovanie JavaScriptu sa dá zmeniť v nastaveniach firewallu (konkrétny postup závisí od toho, aký firewall používaš).