Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě aplikací v Android Marketu (problém s kartou )

Dobrý den, chci si koupit nějaké ty aplikace z android marketu, tak tam zadám čílso karty,bydliště atd. atd.. přijme to,pak si najdu nějakou aplikaci,dám koupit a vyjede mi toto : Karta byla odmítnuta. Prosím aktualizujte kartu. ALE V ČEM JI MÁM AKTUALIZOVAT ????? Fakt sem z toho vytočenej.... Díky za rychlé odpovědi .. P.S. : Už to zkoušim 4 dny..

Já bych to až tak kategoricky neviděl. ČS je "velká" banka s velkým portfoliem služeb, bankomatů a poboček (plus má "sestry" v Rakousku a na Slovensku), což může pro mnoho lidí hrát dost velkou roli. Na druhou stranu, pokud potřebuji jen účet a platební kartu, je FIO nebo mBank (s účtem "zdarma") ideální řešení.

jestli na té kartě máš více peněz, tak ti rozhodně nedoporučuju mít kartu neustále aktivovanou pro internetové platby.

Pokud chceš mít kartu na internetové platby, založ si účet u FIO nebo mBank, kde dostaneš kartu a účet zdarma a používej ji jako "internetovou" (vždy si tam drž menší objem peněz na příležitostné platby).

Druhá varianta je aktivace int. plateb u ČS a propojení karty s PayPal a používání výhradně této služby.

Ještě jednou: VŠECHNY karty ČS jsou standardně pro použití při placení na netu BLOKOVÁNY, a to z bezpečnostních důvodů (pro uskutečnění trasakce z tvého účtu stačí znát číslo karty, datum expirace a kontrolní číslo ze zadní strany (některé transakce požadují ještě jméno držitele a datum vydání - a na to stačí si kartu např. okopírovat na kopírce). Pokud chceš hazardovat s penězi na ní uloženými, klidně si ji odblokuj. Já bych to nikdy neudělal, a to i při vědomí, že případné odcizení peněz je pojištěno - prostě se ti může stát, že ti někdo "vyluxuje" účet a ty budeš třeba 14 dní (ale taky klidně měsíc) úplně bez peněz, bez karty atd., zato lítat po policajtech a bankovních úřednících.

edit: ve svém okolí jsem se s výše popsaným už setkal a dotyčný si od té doby dává sakra velký pozor...