
Vlnící se monitor
Ahoj potřeboval bych poradit poslední týden pozoruji ze se mi začal monitor různě nevím jak to popsat ale asi "vlnět" . Když je některá stránka na internetu více tmavší a nebo sem zjistil ze při prohlížení této stránky inversion.php tak monitor strašně bliká .. co s tím ? mám ho reklamovat nebo něco vyměnit je to monitor : Asus 24T1E mám ho asi rok nebo jestli to může být grafickou kartou ? je to zapojené přes redukci do vga díky za odpověď
Může to být tím analogovým přenosem (nekvalitní kabel, rušení). Doporučil bych propojit HDMI kabelem.
a můžu to propojit s ntb tj jediná věc mimo xbox kde mam hdmi
tak nevím když ho připojim přes hdmi tak to nedělá ale na druhou stranu je tam rozlišení jen 1300 něco na 1920x1080 takže je to docela ošklivé ale nehejbe se to jinak kabel je original od monitoru napadá mě jestli to nemůže být tou grafickou kartou nebo nevím
Existuje redukce DVI - HDMI. Na notebooku stačí nastavit dvě plochy a pak je možno na výstupu zvolit libovolné rozlišení.
No však to je ten problém
. Kdybys srovnal kvalitní stíněný kabel s tím drátkem, co dodávají k monitorům, tak by ti to bylo jasné. Ale proč se vracet k analogu, když máš možnost to propojit digitálně.
vga kabel: zkus se vyblbnout v osd menu s phase/clock. ideálně na testovacích obrazcích pro moiré.
napájení pc a monitoru je v jedné zásuvce?
nemáš propojení na tv? (jde o rušení zemní smyčky přes anténu)
mam to v zásuvce(prodlužce) s internetem, bednama,a xboxem
a tv s tím propojené nemám
jediné co na tom hraju je xbox a u toho sem ty "vlny" zatím nezaregistroval no
nějaká wifi anténa těsně vedle kabelu?
jestli jako wifi přijmač(je za komínem
tak né ale mam tam wifi router s tou anténkou no, pod stolem,
pod stolem ani ne.
jde spíš o případ kdy někteří musí mít za každou cenu stolní pc na wifi, a kolem antény vzadu jim visí kabely od všeho.
čili to není tvůj případ.
změň ještě refresh grafiky, jestli to utáhne - z 60hz o něco vejš.