Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free hosting bez reklamy s databází

Ahojky,
vážně jsem to tu prostudoval (thread o hostingu 300 MB), ale nenašel jsem, co hledám.
Potřeboval bych free hosting s databází a bez reklamy. V podstatě tam bude pouze fórum a pár stránek, takže by bohatě stačilo i 100 MB.
Bude k tomu zaregistrována doména *.net. Máte někdo tip?
Dík

Potřeboval bych doporučení na nějaký free hosting s free doménou. Potřeboval bych podporu PHP, MySQL a CRON. misto by melo byt vetsi nez 50MB a přenos dat přes 5GB reklama mě moc nevadi, klidne muze byt. Docela mi zalezi na rychlosti MySQL a PHP. dik