Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeložit celou anglickou větu?

Potřeboval bych najít stránku nebo program který by přeložil celou anglickou větu. Měl by být zadarmo,ae snesl bych třeba i demo. Hlavně mi pls nepište ať se učím anglicky,hledám na googlu atd... Anglicky už se sice učím, ae stejně bych potřeboval ten program.

dobrý den prosím vás jak mám toto přeložit?in England people hardboil eggs,paint them bright colours and give them to children on easter Sunday. moc děkujupošlete mito prosím na email lucia10024@seznam.cz