Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyuzitelnost pameti ram

ahoj.
Dneska si chci koupit novou operační paměť. Už v obchodě mi to psalo Nainstalovaná paměť 8GB (použitelná 2,69 GB). V obchodě totiž zkoušeli, zda bude vhodná do moje notebooku HP probook 4530s. Teď mám 4 GB a píše to úplně to samé. Mám 64Bitový systém Windows 7. Děkuji za odpověď. V prodejně mi řekli, na to nekoukejte WIndows si může psát, co chce...

hye i've had this problem same as you ..
if you goto msconfig
-boot
-advanced options
then untick the maximum memory options
and it should be fixed! ^^
please get back to me if this has solved your problems ^^
http://www.sevenforums.com/performance-maintenance /30806-7-25gb-ram-usable.html

msconfig (Enter)
zalozka Spusteni pocitace
okenko Upresnit moznosti
Odskrtnout Maximum pameti/// toto tam bylo napsano v tom odkazu i