Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit ADSL modem s wifi routerem?

Ahoj jsem začátečník a tak Vás prosím Ti kdo mi odpoví,jestli byto mohlo být jak se lidově říká pro blbce-děkuji. Takže problém mám takový ,že mám internet od O2 a je vyžadován modem ten jsem si dnes koupil je to modem ADSL2+ Modem Router (Annex B) ten jsem si nakonec i připojil,ale co mi stále nejde a nejde je ,že mám ještě notebook a potřebuju aby mi taky jel na něm internet,to jsem zase koupil 54Mbps eXtended Range Wireless G AP Client Router model No. TL-WR543G je to wifi a už nevím,jak to propojit aby jelo pc+notebook????3-[ Podotýkám,že když jsme měli od LOSAN internet ten router wifi mi jel hned a notebook taky ale ted je tady ten modem a já nevím co udělat a tak Vás snažně prosím o návod jak to propoji ,aby mi to jelo mnohokrát Vám předem děkuji Leo

Změna předmětu, původně: PROBLÉM S MODEMEM A WIFI ROUTREM (host)

ten jsem si dnes koupil je to modem ADSL2+ Modem Router ...,to jsem zase koupil 54Mbps eXtended Range Wireless G AP Client Router model No. TL-WR543G je to wifi

přesný typ adsl modemu/routeru si za tebe bude cucat z palce kdo?
a můžeš vysvětlit, proč sis teď koupil léta zastaralý a dnes pomalý wr543, dražší o funkci wisp-client, kterou s adsl připojením nijak nevyužiješ? který blb obchodník ti právě toto doporučil? ve tvém případě bys potřeboval začít buď na wr741nd, nebo se porozhlédnout po vlastnostech a připojovacích možnostech tvého tajného adsl modemu (routeru?).

"eXtended Range Wireless G" ... máš snad všechny připojovací wifikarty v noteboocích taky tplink, abys musel řešit jakýsi nekompatibilní "eXtended Range"? v dnešní době kdy je kdejaká integrovaná wifi "n", si jdeš koupit "g" router? co to máte u vás za odpad ty garážové pc prodejce? nebo to sis vymyslel sám?