Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a uz nejde wifi

Mam Toshiba L20-121 a ma paru minut, takze som sa hral s wifi, nachadzalo mi siete aj cez Windowsacky manager, aj cez Netstumbler.. Skusil som sa aj pripojit na svojho providera, ale neviem co som porobil a nic mi nenajde !
Veci ako slaba baterka, vypnute wifi cez tlacitko a pod nezaberaju.
Neviete co som spravil ze zrazu to nejde ?
Skusal som sa napojit na AP kde je WEP a odvtedy mi nic nenajde.

pisal som nieco ako "vypnute wifi cez tlacitko", myslel som tym ze viem o tom tlacitku a ledka svieti ze wifi je zapnute :)
ale uz asi som to vyriesil tak, ze som musel zapnut aj LAN pripojenie (cez RJ45) a este nieco poklikat v COnfigFree od Toshibi, cize uz to "ide"..
len to ma stve ze raz mam signal a raz nie, na tie slabsie APecka