Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradňa - časová značka vypršala

Písal som príspevok a po niekoľkých minútach som sa k nemu vrátil. Dopísal a odoslal. Časová značka vypršala, odošlite príspevok znova, tak som opäť odoslal. A takto asi 4x, potom som to skúsil cez náhľad a opäť to isté. Nakoniec som si ho cez chránku skopíroval a odoslal nanovo.

Zrejme sa pri odoslaní neaktualizuje časová značka a príspevok je už neodoslateľný. Môžte opraviť?

myslím, že takto je to správně. Jde o to, že časová značka zajišťuje, abys nemohl odeslat "extrastarý" rozepsaný příspěvek, který by mohl v dynamické struktuře poradny dělat trochu binec. Proto je třeba ctrl+c a ctrl+v do nového "nestarého" příspěvku.

edit: ale upozorním vývojáře.