Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dal som pocitak do spanku a uz nejde spustit.

Dal som PC do spanku a pri spusteni sa sice zapne, no monitor nereaguje ako by bola odpalena grafika a disky aj chladice sa pomalinky pustia na plny vykon a v takomto stave ostane a nic sa snim dalej neda robit. Este sa mi to nikdy nestalo a netusim co stym je. bol by som moc vdacny za radu.

V com to je nemoze tusit nikto, ale ked sa vobec nezapne monitor ani pocas POST, tak bude najskor vadny nejaky komponent v PC a nema to nic spolocne so spankom. V kazdom pripade najprv by som skusil odpojit to z 230V a vybrat knoflikbaterku na par minut. Ak je to normalny PC samozrejme.