Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 a W XP v jednom PC?

Dobrý den, v počítači mám Windows Xp Profesional, chci přejít pomalu na Windows 7. Mám krabicovou verzi Ultimate (táta napsal na firmu). Dá se W7 instalovat vedle Xp abych mohla používat oboje? Při instalaci se mně to zeptá? Chci zatím oboje protože mám HW který zatím nemá ovladače do W7 ale výrobce je slibuje.

a smysl mít dva systémy na jednom notebooku? stejně budete mít zaplý jen jeden a později ten druhy bude vůbec nevyužíván...

neblbněte pokud máte podporu HW pro W7, prskněte je tam a hotovo.

---
Omlouván se všem fajnšmekrům co májí windows/linux, ale mít dvě okna...naprostá pitomost pro běžného uživatele.