Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno refurbished key

Dobry den, mam notebook a na nem nalepku s klicem na WIN XP PRO Refurbished, zajimalo by me jak je to s preinstalaci, nejspis musim mit nejake specialni instalacni CD normalni klasicka instalacka mi tenhle klic nebere... pritom na internetu pisou ze mezi tim neni zadny rozdil, ze je naprosto stejna a nijak se nelisi, co stim muzu delat? je mi vubec na neco ten klic?

no jo jenze to ani nepoznam z toho stitku jestli to je SP3 nebo kolik.. home nebo pro je spravne, ma tam byt PRO jazykova verze je taky stejna az nato ze tenhle stitek je refurbished coz slysim a vidim poprve, na netu sem ale zjistil jen to ze to je program pro zlevneny OS na prodej jen s repasovanym ntb.. ale neco o instalaci uz ne..

No jestli jsi to koupil od nějaké firmy tak jsi měl už dávno zvednout telefon nebo naspat mejla.Ti by snad měli vědět z čeho to instalují.Možností je víc jak už ti psal MM - protože Microsoftu došli klíče je v tom bordel a někdy se musí instalovat s XP s SP2 a někdy s SP3...