Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia 7800 agp - po připojení monitoru hláška NO SIGNAL

Ahoj mám problém dostal jsem od známého grafikou kartu Nvidia 7800 agp a když vypojím monitor z půvpdní grafické karty tak mi naskočí na monitoru hláška NO SIGNAL a když zapojím novou grafiku tak mi tam to NO SIGNAL běhá furt.Děkuji za rychlou odpověd

Změna předmětu, původně: Nvidia 7800 agp!!! Spěchá děkuju (host)

Nevím, nebyl bych si jistej ani u jednoho.
Zatím to nech tak, občas šáhni ke zdroji, jestli z něj nejde příliš horký vzduch, to by znamenalo jeho přetěžování. V tom případě zauvažuj o výměně zdroje. U novýho počítače tě to stejně nemine, takže by sis de facto pořídil novej zdroj dopředu do novýho PC, protože tvůj starej šrot už je na hranici životnosti, jak morální, tak fyzické, protože vzhledem ke stáří můžeš čekat, že brzo něco chcípne. A pokud chceš mít PC na hry, investice do novýho tě nemine. S tvou sestavou už moc parády nenaděláš.