Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba microsoft word

Dobrý den, potřebovala bych, prosím, zachránit.
Měla jsem ve wordu 2010 otevřeno spoustu souborů (mohlo jich být 10-15). Některé byly uložené a jiné ne. Dneska jsem zapla počítač a byly otevřeny jen 2 soubory, ostatní mi nahlásily chybu. Něco v tom smyslu, že není dost místa. Kontrolovala jsem volné místo na disku a je ho tam dost. Každý ten soubor mi hodil tuhle chybu a nešel otevřít. Chtěla jsem se zeptat, zda je ještě možné ty (asi 4 neuložené soubory) někde najít. Děkuju moc za radu. Prosím, jen ne komentáře typu, že jsem hloupá a mám si to ukládat průběžně. Já to vim a mám pocit, že už jsem si za to nadávala dostatečně. Ještě jednou moc děkuju. Nela

Zřejmě je nutno chápat takto:

Měla jsem ve wordu 2010 otevřeno spoustu souborů (mohlo jich být 10-15). Některé byly uložené a jiné ne.

pak jsem zaklapla víko a myslela jsem si, že až ho ráno otevřu, bude všechno zase na svém místě. A zaklapnutí víka nejspíše má nastavené tak, že neuvede do hibernace ale jenom do úsporného režimu. A do rána se baterka vybila, obsah RAM se rozplynul a s ním i naděje na obnovení.....