Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bakaláři - nechtěl bych, aby sou-dubska.cz/bakaweb viděli rodiče

Dobrý den, určitě to každý zná, známky atd, jsem student a naše škola používá sofrware bakaláři login.aspx, nedávno jsem se pohádal s učitelem ve škole, a on poslal našim vzkaz přes tento systém, já bych nechtěl aby ho viděli, nevíte někdo jak to udělat ? Mám takový nápad : vytvořit falešnou stránku, na kterou by je to přesměrovalo - na Tu falešnou. Falešnou stránku zvládnu, ale nevím jak udělat to, aby fungovalo to přesměrování, nemám fttp přístup na web bakaláři.. Snad jsem to napsal srozumitelně..
Změna předmětu, původně: Bakaláři (Kráťa) (Kráťa)

To budes mat v suchu len do prvej navstevy skoly tvojimi rodicmi. Potom spravis co ked to praskne? Tiez sa obesis ako jeden moj ziak kedysi davnejsie? Okrem toho dnes existuju aj mobily a SMS-sky. Ucitelia maju urcite kontakty na rodicov svojich ziakov aj v podobe tel.cisla a dokonca aj v podobe emailu.

Cely napad od zaciatku je blbost, pokial by si aj zvladol presmerovanie z lokalneho pc na iny server, na ktorom bude podvrhnuta stranka ako skopirujes stare maily z nej, ako napodobnis vzhlad mailoveho rozhrania, ktore nepoznas a ako prenesies login a heslo rodicov k ich mailovemu uctu na falosny mail server?
Mozno to uz mas za par, ale veci este riesis ako pubertak.

Asi děláš něco blbě, v hosts a ani jinde se na žádné www nehraje, vždyť tam máš jasnou nápovědu i s ukázkama, co se tam má psát, nikde www nevidím ...

# Příklad:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # zdrojový server
# 38.25.63.10 x.acme.com # hostitel klientů x

127.0.0.1 localhost

PS: lež má krátké nohy, to snad víš...