Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logo firmy

Vím ze toho chci moc a mate plne pravo na me ukazat prostrednicek :) ale sef mi dal za ukol vymyslet logo pro firmu KERMET a ja nemam vubec zadne graficke citeni. Problem je ze to chce jeste dneska a jeste dnes delat vizitky !!!OMG!!! A zadne firme to neda delat..
Ani po vas nechcu abyste mi to logo udelali stacil by mi treba jen navrh v malovani ..
prosim prosim .. :.(

Je to nejake sdruzeni.. prumyslova keramika, material do zaruvzdornych peci ..
Ja to vlastne ani sam poradne nevim ?
Zrejme bude stacit treba jen nejak upraveny text, nevim. Ona ta problematika je slozitejsi vymyslet logo ktere jeste nikdo nepouziva.

Nevim si s tim rady..

Na oplatku napisu clanecek na PXE :-[
To jsem slibil uz driv ze neco takoveho vytvorim zel nejak sem tomu nedaval prioritu a uplne jsem na to zapomnel. Ale aspon nejaka moznost jak bych se mohl revansovat.