Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po vypálení nelze přehrát disk DVD-RW v přehrávači

Prosím o radu, dal jsem si vypálit film na disk dvdrw v ntb Dell(W7 home premium)a dvd přehrávač mi hlasí neznámý disk
v ntb nemám žádný vypalovací program, ale pouze to "kopírování" na jednotku dvd rw
nechce to nějak ukončit, nebo něco takového?
dvd přehrávač mi podporuje všechny formáty, takže tam problém nebude
prosím co dělám špatně, poradte prosím,děkuji

Boha jeho, nainstaluj si nějaký normální burning soft (free DeepBurner či zmíněné Ashampoo) a vypal to jako DVD-Video (je-li to DVD-Video). Jsou-li to prostá data (avi), tak DVD ISO. Disk nechej po vypálení kompilace finalizovat (zatržítko v tom softu). UDF není to pravé ořechové. Mám pocit, že hučím do dubu...