Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé nabíhání ikon na ploše

Dobry den ikony na ploše mi nabíhají strašne pomalu zhaním nějaký program kterym bych zvětšil pamět Cache prosím napište i odkazy kde se da ten program stahnout predem moc dik.(nepište mi že mam smazat soubor ShellIconCache chci jen program ktery umí zvětšit pamet Cache pro ikony na ploše)

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "ikony". (host)[/mod]

Promiň, že neodpovídám přímo na otázku, vhodný SW dle Tvých požadavků nevím. Ale doporučovala bych:
:>: zkontrolovat, které programy se zavádějí při startu, které běží trvale na pozadí a zbytečně zabírají místo v paměti (možná jich tam máš zbytečně mnoho a ne každý nutně potřebuješ mít v pohotovosti)
:>: projet systém antivirákem a programy na spyware, malware atd. (Ad-Aware, Spybot a další), samozřejmě vše s nejnovějšími databázemi škůdců
:>: zvážila bych velikost RAM paměti ve vztahu k tomu, co na PC provozuješ (neboli zda je RAM dostatečná)