Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s konfigurací síťe na Windows 98.

Ahoj

Po ůspešné instalaci Windowsů 98 do počítače jsem se chtěl připojit na net.Nainstaloval jsem si drivery síťovky,a chtěl se připojit na net.Bohužel mi explorer vyhodil známou hlášku stránku nelze zobrazit.Nakonec jsem zjistil že síťovka je vadná a tak jsem tam dal jinou 100% funkční odzkoušená ale ta dělala to samý jen s tím rozdílem že svítilo jen jedno světýlko kdežto u tý předchozí ani jedno.Nevíte někdo jak se nastavuje síť ve windows 98?Drivery jsem pochopitelně přeinstaloval za ty k té druhé síťovce(LONGSHINE s čipem Realtek RTL8139C)ale stejně to nefunguje.Díky

Typ sítě je klasická Wifi napojená na router k němuž jsou bezdrátově připojeny dav notebooky a jeden Lan vývod na moje PC.

Intel i430TX???????????????.To si děláš srandu.To bych chtěl znát konfiguraci toho PC.To bude určitě nějaký Pentium že?

Menší zpráva pro mafiana:Hele zaručně originální iso jo?To je asi jako zaručeně originální adidas triko do vietnamců.

Jo jo já sem si taky jednou blbec koupil triko hollywood s měkkým i.Nebo nokii n95 8gb s 14mb vnitřní pamětí.

Mám pro tebe řešení:Windows ME jde nainstalovat z disku ale potřebuješ k tomu SPOUŠTĚCÍ CD NEBO DISKETU.Z disketama budeš mít nejspíš potíže páč dneska už skoro nikdo nemá disketovku a ani diskety(já sem ji ze svého pc dal pryč před třema rokama)a pak máš tu druhou možnost boot cd.Jinak je škoda že ti u toho PC odešel disk,mohlo to být unikátní PC.

A hlavně tam nestrkej ty WIN 98 boot CD jo?Na každej windows sou jiný BOOT CD.