Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den,
prosím o radu.Dnes při staru počítače s XP se objevila černá obrazovka a dostal jsem na výběr několik způsobů na spuštění systému.Od Nouzového spuštění až po Spuštění běžným způsobem.Problém je,že ani jedno nefunguje a vždy se to dostane do stavu modré obrazovky s hláškou,že systém Windows ukončil start.Mám zkontrolovat počítač programem CHKDSK/f a restartovat.Technické potíže:
0x0000007B(0xF789E524,0xC0000034,0x00000000,0x0000 0000)
Jak spustím program CHKDSK/f,když počítač na nic nereaguje.
Díky za odpovědi

Niečo sa "tunilo", štelovalo, inštalovalo, updatovalo?
Samo od seba?
Ak nefunguje núdzový režim, treba nabootovať z inštalačného CD a pokúsiť sa problém opraviť...

A s konfiguráciou PC sa neobťažuj... Vyveštíme si ju z krištálovej gule...