Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Nero7

Nemůžu tento program používat, když ho zapnu tak se mi objeví zachvíli toto hlášení:

V aplikaci NMIndexStoreSvr.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Tato aplikace je součástí programu Nero7.
-------------------------------------------------- ---------
Zkusil jsem ji opravit pomocí instalace programu Nero7 a bodu opravit, nemohu provést Bod Obnovení jelikož dřívější Bod Obnovení nemám.

Jak mám tento problém opravit?

Mám Windows XP - Professionál.

tato služba je ti naprosto na prd, souvisí s úchylnou potřebou nera dokola inexovat obsah pc, kdybys ho chtěl neustále zálohovat, a s pochybným a později zrušeným nero scout (edit: už nevím jak se to píše)
můžeš si vybrat více způsobů jak to zabít, buď přímo zakázat ve službách (services.msc), nebo:

regsvr32 /u /s "%commonprogramfiles%\Ahead\Lib\MediaLibraryNSE.dll"

ten scout zmetek jde zakázat i v nastavení nera, ale dá to práci se proklikat.

Díky za pomoc, tak ten problém dělal Nero Scout, který je součástí programu Nero7,

Postup jak vypnout Nero Scout ve Widnows XP - Professionál:
Start -> Tento počítač -> pravým tlačítkem na myši jsem klikl na ikonu Nero Scout -> pak levým tlačítkem na myši jsem klikl na Možnosti -> A nahoře jsem odstranil fajfku u Zapnout Aplikaci Nero Scout.

A už to šlo v pořádku.