Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP a mrznutie XP

WMP prehrá jednu pesničku a zmrzne systém, pomôže len tvrdý reštart. Problém sa objavuje asi týždeň, nič v tomto čase nebolo nainštalované ani menené. Dá sa WMP nejak odištalovať/preinštalovať ? WMP verzia 8, XP + SP1,2

Zrovna tohle je případ, kde by mohl být užitečný nástroj obnovení systému. Start - Programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení systému.

Obnov stav z doby, než se uvedený problém začal vyskytovat.

Jinak WMP 8 je docela stará verze, nainstaluj aktuální verzi 10 (nebo 11 beta).

To som samozrejme skúšal ako prvé, ešte skôr ako som sem písal. Ja osobne WMP nijak zvlášť nepotrebujem, ale ostatný používatelia ho vyžadujú. Moc sa mi nechce ani inštalovať novšiu verziu, tie MS "vylepšenia" stoja za h... ale hlavne že je to 3x vačšie.