Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook na nejnovější hry do 13000,- Kč?

Čaute lidi,potřeboval bych poradit s výběrem notebooku na vánoce

cena: 13k +- par stovek

Hral bych na něm hry(i nejnovější,např: bf3),občas upravoval videa atd.
Velikost standart 15,6"

Měl bych pár navrhů:
http://www.alza.cz/asus-x53ta-sx156v-d269196.htm#p opis
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z575-metal-d2803 40.htm

Pokud byste našli lepší,tak sem s ním ;D

Změna předmětu, původně: help s notebookem (host)

no pc uz mam ,je dost stary staci akurat tak na surfovani po netu,kdybych kupil new pc,tak by nebyl,jen muj,zatim co notebook j,ale hlavne ho budu potrebovat obcas i mimo dum,takze pc neprichazi v uvahu

jinak mi je jasne ze notebook za 13k je na hrani blbost,ale kdyz uz si kupuju notebook tak at je aspon co nejvykonejsi

Tak tak, ono možná to je právě důvod, proč má Acer takovou poruchovost v tý nejnižší třídě. Díky svýmu poměru cena/výkon (kvalita nula) marketingu (či reklam obchodů) to prodávaj jako herní booky, BFU jim na to skočí, a za půl roku HW upečou. Ostatně i tu jsou nejčastější dotazy na herního booka s přiložením konkrétního modelu z řad Acer (a jeho přejmenovaných sraček). Na druhou stranu, Acer se rozpadal např. i kvůli zpracování.

Pro tazatele: lenovo je dobrá volba!