Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy s2 - jde nastavit vlastní pozadí?

Hledam nekoho kdo pouziva mobilni telefon samsung galaxy s2 i9100. Tento mobil zatim nevlastnim a tak nemam moznost to vyzkouset a v recenzich sem o tom nic nevidel tak se chci zeptat:

Jde nejakym zpusobem nastavit vlastni pozadi celeho telefonu? (nemyslim fotku na plochu), jako ze bych si mnou vybrany wallpaper upravil a vlozil jej misto toho pozadi ktere nabizi telefon?

Predem dekuji

Změna předmětu, původně: Samsung galaxy s2 (host)

Hezka prdel...:-) pozadi cili wallpaper odnekad stahni treba: galaxys2wallpapers.com uloz jej na pametovou kartu, treba do slozky obrazky, otevri galerii, pockej az se vygeneruje nahled, obrazek otevri, pres menu - dalsi moznosti - nastavit jako, zvol tapetu a vymalovano, nic tezkeho, zmaknes to:)) aha az ted jsem se dival ze ten Samsung jeste nemas, no aspon budes vedet

Henessy: http://cz.androlib.com/android.application.com-fin gersoft-drunkenpee-txmqw.aspx tohle ale urcite odzkousim:-D:-D

Edit: co se tyce vlastniho obrazku, ten je nutne v nejakem foto editoru nejprve upravit na rozmery rozliseni displeje telefonu, pote natahnout do founu.