Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung S5230-dá se vzít ?

Dobrý večer
Přemýšlím,že koupím mládežnici,tenhle mobil-http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 00000000YIV
Za ty kačky nečekám nic super skvostného.Ale,jediný co se mi nepozdává je 262tis. barev.Moje Nokia 5230 má Až 16,7 milionů barev.Je to velký rozdíl,kdo jste měl možnost to porovnat?Není ten displej špatnej.
A záznam videa QVGA@15fps,není to nějakej čtverečkovanej zbuz?
Chci ted večer poslat objednávku do Alfy,takže nemám možnost to jít někam zhlédnout.
Děkuji..

jó, tak pro osmiletou na zničení/ztracení je to v poho. Kdyby šlo o puboše (kde ten účel bývá naplněn) tak už bych šáhl po o litr dražším Samsung galaxy Y, zrovna jsem si ho koupil já (ač třicátník :-D) a jsem spokojenej, akorát mě trochu nasralo, že jsem ho zapnul a než jsem se dostal přes základní nastavení do telefonu, už mi přišla sms, že strženo 15Kč za připojení k netu :D, hodil jsem ho na wifinu a klid. Oproti mé staré U-600 (jel skoro 5 let s jednou baterkou - výdrž dva dny při běžném použití!..navíc se proletěl s 6ti metrů na beton a přežil:D) je to velký krok vpřed. S5230 jsem měl taky, ale nevyhovoval, v andoridu je všechno mnohem sofistikovanější a doladěnější. Třeba blbý hledání kontaktu v 5230 bylo na mašly.

Edit: jak psal borsuk, dá se sehnat i podstatně levněji.

Muj mladeznik ho ma, o displej se neboj, rozdil nepoznas, zaznam videa, nevim co od takoveho mobilu ocekavas, ale az takova hruza to neni, na momentky dobry, zvuk ve sluchatkach je take celkem prijatelny, pochopitelne zalezi na kvalite sluchatek, psani na klavesnici jsem ocekaval ze bude katastrofa, opak je pravdou, jedine co mne osobne s*re, ze nejde klasicky instalovat java napr. z pametovky, pouze stazenim pres browser, coz se nemusi nekomu libit, ale zase velke plus ze ma v zakladu uz prohlizec offisackych a pdf dokumentu. Pred casem jsem objevil sikovne stranecky kde se pise mnoho uzitecneho o tomto modelu: nejake-kody
Pro osmiletou holku idealni volba, tusim ze ted v Okay je jeste levnejsi.