Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pripojením na sieť ( wifi )

Zdravím, mám problém s pirpojením na wifi sieť ktorú som si vytvoril. Wifi mám zapojené do notebooku z ktorého sa na tú wifi aj chcem pripojiť, ale proste mi nenajde žiadnu sieť. doobeda mi to šlapalo . neviem čo sa stalo. je možné , že sa v pc dá nejak zakázať vvyhľadávanie sieti? ak áno prosím poraďte. win vista home premium,Ďakujem

ačkoli všechny notebuky už léta umí wifi (vypínatelné přepínačem nebo častěji funkční klávesou), jejich uživatelé si nadšeně přikupují další usb wifi adaptér - patrně po první přeinstalaci systému domácím samoadminem.

předpokládám že je řeč o tomto usb adaptéru - který možná je vidět ve správci zařízení, možná ne, to ví jen tazatel a bill gates.

vyhledávání bezdrátových sítí se dá ve windows zakázat vypnutím služby wzcsvc. to samé dělají různé čínské ovládací programy wifi karet a adaptérů, pak se musí automaticky spouštět po startu - a jsou vidět v každém lepším správci úloh.