Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání souborů na pamětové kartě po aktualizaci na Android 2.3.5 na S.G. Ace

Dobrý den, dnes jsem aktualizoval Samsung Galaxy Ace na Android 2.3.5 a po aktualizaci vidim, že všechny soubory z pamět. karty jsou fuč. i zaplacené hry ? Co mám dělat ? Jde to nějak vrátit ?? Je to možné aby hry zmizeli, když jsem aktualizoval přes oficiální Kies ?? Děkuji za rychlé opdovědi
Změna kategorie, původně: Software (shark.jd)

Já jsem přešel už asi před 14 dny. Přemýšlím, že se vrátím k Froyu, protože se neuvěřitelně zpomalily odezvy telefonu. Např. při zamknutém telefonu stisknu Home a trvá tři sekundy, než se objeví lock screen a můžu foun odemknout. To samý při ukončení hovoru oddálím telefon od ucha abych mohl ukončit hovor a zas tři sekundy, než to zareaguje. Naproti tomu v Gingerbreadu můžu natáčet video v 640x480 oproti 320x240 ve Froyu. Takže váhám. Mám tam oficiální O2 verzi 2.3.4, verzi 2.3.5 mi to ještě nenabídlo.