Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP/MySQL - Pořadí do tabulky

Dobrý večer,

byl by tu někdo ochotný v tomto předvánočním čase mi pomct?
Potřeboval bych jestli by mi někdo pomohl napsat kod na pořadí do přiloženého souboru v příloze.
Jedná se o sportovní tabulku viz. standings_black.php
Před tím názvem tymu bych měl rád pořadí. Pořadí by určovalo počet bodů.
Takže pokud budete ochotný někdo budu rád.

Zobrazování samotné tabulky začíná na řádku 295 a končý 427.

Soubor je v příloze, děkuji všem předem

Změna předmětu, původně: Pořadí do tabulky (host)

nemůžu ti napsat kód, protože nemám čas to studovat a hlavně ladit.

v podstatě musíš rozšířit hlavičku o jedno td a totéž ve výpisu, kde vypíšeš proměnnou a následně k ní přičteš jedničku.