Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Značka reproduktorů

Zdravím,
chtěl bych si koupit reproduktory k notebooku do 400 kč a chtěl bych poradit jakou značku nebo klidně i model by jste mi doporučily. Nepotřebuji, aby byly nějak mobilní. Používal bych je stejně jen doma.

Předem děkuji

na takový požadavek nejde nic rozumného napsat.

4" reproduktor ve dřevě je totální dolní mez, od které jde ty zvuky považovat za hudbu. lhostejno jestli je repro v uspořádání 2.0 nebo 2.1 - ve druhém případě nemůže být ovládání na subwooferu ale na kabelu. to jsou ceny do 500kč.

pro věrnější poslech je dobré volit dolní limit průměru repráku 5" - a už je problém se vejít do 600kč.
2.1 sestavy vychází cenově výhodněji, než 2.0 se stejně velkým širokopásmovým "basákem".

vybrané totálně nejlevnější repráky pak v obchodě přezkoušet, jestli po zapnutí nebrumí. levné krámy jsou prostě krámy.