Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD s USB vstupem nenacte ex.HDD

dobry den
koupil jsem dvd s usb vstupem ale nenacte mi ex.hdd
kdyz se disk nacita tak se to na televizi objevuje ale kdyz uz by se mely objevit slozky jako v pc tak se objevi jen prazdyn seznam s hlaskou "this device is empy"

jde stim neco udelat nebo to prehraje jen z blby flesky?

skousel sem i mobil a nastavil sem to jako externi uloziste ale taky nic

Zkus nacpat jednotlivá videa do rootu flešky. Pak to přehraje i STB za pětikilo (mno, většina). Filesystém je těmhle krabičkám šumafuk, nemají ale rády vnořená data, dlouhý název složky navíc s diakritikou je pak absolutní vražda.