Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na synchronizaci

Potřeboval bych pomoci s programem freefileSync. Chci zálohovat soubory z pevného disku na externí disk programem freefileSync a nechce mi to přepsat soubory, které jsou v pdf a soubory wmv. Složka ve které jsou uloženy se přepíše na externí disk,ale zůstane prázdná. Jestli někdo ví jak na to, tak mu předem děkuji.

V tom programu se jen přetáhne, nebo z nabídky se vybere složka, kterou chci zkopírovat na externí disk v mém případě to byla složka dokumenty a na druhé straně se to samé udělá ze složkou do které se bude kopírovat. U mne to byl externí disk. Snad stovka složek a v nich souborů, někdy i docela hluboko zanořených se zkopírovalo včetně několika souborů pdf. Musím se ještě podívat na ostatní, ale ty o kterých je řeč jsou uložené z mailu, např. potvrzení platby atd. Ta složka na obrázku je jen zkouška jedné složky (nejedná se o ten ext.disk).

Nevím přesně kde myslíš, ale na pravou stranu se převede pouze název složky, ale ne už její obsah. Je to ale jen u pdf souborů a wmv. To wmv jsou např. streamy z netu. http://img405.imageshack.us/img405/2396/synchr.png

↑ ←

Na tomhle obrázku nemáš synchronizované soubory thumb.db To je ten problém ? Ty se nesesynchronizují protože sou otevřené nebo protože se jejich obsah mění (sou tam nějaké debilní náhledy asi na složku -nejspíš dementní průzkumník) :D

Dík za snahu, ale asi budeme považovat problém za vyřešený. Já zkusím najít někoho, kdo přímo tento program používá. Asi to nedovedu správně popsat. To snad z průzkumníkem nemá co dělat. Já jen zadám do toho programu složku na pevném disku a složku na externím disku, kterou chci synchronizovat, dám porovnat a pak spustím synchronizaci. Ve výsledku pak ale je na externím disku jen prázdná složka ze správným názvem, ale bez souborů, které na pevném disku obsahuje. Jsou to složky se soubory pdf, ale jen některé. Jinde jsou převedeny celé složky i když obsahují pdf soubory. Kdyby ale přesto si někdo o tom chtěl popovídat na skype tak moje skype jm. je jiri_p_cz1 Přeji všem hezké vánoce. viki6

Keby si cital co ti pisem tak by si si pozrel logy. Nevidel som este synchronizator, ktory by o svojej cinnosti neinformoval prostrednictvom logov. V logoch mas urcite napisane preco sa dane subory neprekopirovali.
Standardnym dovodom byva pouzivanie daneho suboru inym procesom, ale videl som uz aj vadny CRC sucet a ine dovody.
Dalsi dovod som ti uz tiez napisal, problem s diakritikou alebo nepovolenym znakom, napriklad medzerou.

Tak ještě jednou dík za snahu i když nevedla k úspěchu, ale problém definitivně vyřešen nainstalováním novější verze programu. Původní 4.3 odstraněna a nainstalována verze 4.5. Funguje naprosto bez problému. viki6