Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký jednoduchý program v češtině na vypalování DVD?

Zdravím všechny,
včera jsem zakoupil novou DVD vypalovačku s tím, že synovi vypálím pohádky stažené z ULOZTO.CZ na DVD, aby jsme nemuseli pořád přenášet počítač. Nikdy jsem to nedělal a tak se ptám vás jaký zvolit nejvhodnější a nejjednodužší program v češtině na vypalování DVD? Děkuji předem.Přečtu si až po návratu z práce. Petr

tady petře záleží, co umí přehrát krabička u kluka. až povalíš z fachy, zakup jedno dvd rw (+/- by už dnes mohlo být jedno)- budeš to mít na testování- dají se smazat. jinak prosté datové dvd (překopírování souborů) umí i systém (průzkumník). na čom to budete přehrávat?

Zdravím a omlouvám se, že se sem dostávám až teď. Tak postupně. Zakoupil jsem vypalovačku model:iHAP122.Nevím jestli je dobrá, nebo ne. Koupil jsem jí jako úplně novou. Doma jsem našel ještě pár nepoužitých DVD-R 4.7GB.1x-8x speed. Jde mi o to zda v "doporučeném" programu Ashampoo mohu vypálit pohádky stažené z "Ulož to" s koncovkou AVI?? Jestli se vůbec dají vypálit, nebo jestli je potřeba vše jinak. Tedy jinou vypalovačku, jiný program atd.Zatím moc díky. Petr